• Home
  • Nieuws
    • Dagnieuws
    • Wetenschappelijk nieuws
  • Wat heb ik?
    • Overzicht van ziektebeelden
    • Medisch nieuws
    • Leefstijl en gezondheid
      • Voeding
      • Bewegen
      • BMI Meter
      • Slaap
      • Vrije tijd en werk
      • Huis
      • Relatie en kinderen
      • Alcohol
      • Stress
      • Seks en soa’s
      • Eetstoornissen
      • Roken
      • Drugs
  • Symptoomchecks
  • Bijsluiters
    • Medicijnen
      • In het medicijnkastje
      • Medicijnen uit de apotheek
      • Gebruik en bijwerkingen
      • Medicijnen en kinderen
      • Medicijnen op reis
    • Alle bijsluiters op een rij
  • Naar de huisarts
    • Naar de huisarts
    • Checklist
    • Meest gestelde vragen in de huisartsenpraktijk
    • Doorverwijzing naar de specialist
  • Op reis
    • Vaccinaties
    • Checklist voor op reis
    • Medicijnen op reis
  • jan
    03
    2005

    Veel onduidelijkheid over aanvullende verzekeringen

    Sinds dit jaar is een groot deel van de fysiotherapeutische zorg niet meer verzekerd via de basisverzekering. Nog steeds weten veel mensen niet of ze een goede verzekering hebben en hoe ze daarvoor kunnen zorgen.

    Ook blijkt dat een groot aantal patiënten niet weet dat ze zich moeten bijverzekeren om verzekerd te blijven voor (fysiotherapeutische) zorg. Voorlichting schiet vaak tekort. Zo weten weinig Nederlanders dat ze kunnen overstappen naar een andere verzekering. Ook huisartsen zijn niet altijd op de hoogte van de precieze situatie, maar zij kunnen patiënten gewoon blijven doorverwijzen naar een fysiotherapeut. Om iedereen toch zo goed mogelijk te informeren, start het Koninklijk Nederlands Genootschap voor Fysiotherapie een landelijke radiocampagne. Deze campagne, te horen van 10 tot en met 16 januari 2005, wordt ondersteund met informatiefolders die in veel fysiotherapiepraktijken in Nederland liggen.

    [3 januari 2005]

    Bron: EXED®

    exed-admin (551) (0)
    Categorieën
    • Dagnieuws
    • Nieuws

    Over de schrijver

    exed-admin
← Weinig ongelukken met vuurwerk tijdens jaarwisseling
In 2004 gestopte rokers: 20 procent succes →
Zoek op symptoom of ziekte
Disclaimer

De informatie die op deze website staat, komt uit 2017.

Dagnieuws
Veel onduidelijkheid over aanvullende verzekeringen
3 januari 2005
Kennis over zorgverzekeringen blijft laag
12 december 2018
Bijsluiters

cbg-meb-logo

De bijsluiters zijn afkomstig van de Geneesmiddeleninformatiebank van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). Het CBG beoordeelt en bewaakt de werkzaamheid, risico's en kwaliteit van geneesmiddelen voor mens en dier. Ook beoordeelt het CBG de veiligheid van nieuwe voedingsmiddelen voor de mens. Het CBG is een zelfstandig bestuursorgaan dat onder de Rijksoverheid valt en onafhankelijk beslist over de toelating en bewaking van geneesmiddelen voor de mens. Zie ook: www.cbg-meb.nl.

App: Diagnosehulp

schermafbeelding-2016-10-19-om-09-18-13De Diagnosehulp bevat interactieve vragenlijsten voor 263 ziektes. Door het invullen van een vragenlijst kunt u controleren of de symptomen van een bepaalde aandoening voor u van toepassing zijn. Per lijst zijn er gemiddeld 10 vragen. De Diagnosehulp is alleen beschikbaar als app voor iPhone en iPad. Download de diagnosehulp. Binnenkort is ook de Android-versie (voor o.a. Samsung) beschikbaar.

Richtlijnen CGR

CGR Logo

De informatie op deze website voldoet aan de nieuwe richtlijnen van het CGR voor medische informatie op internet. Tevens wordt voldaan aan de Code Publieksreclame (2015) voor geneesmiddelen van de Reclame Code Commissie.

Disclaimer

De informatie die op deze website staat, komt uit 2017.

  • Disclaimer
  • Privacystatement
  • Sponsoren
Contactgegevens
MixCom Publish
  • Branderweg 5A, 8042 PD Zwolle
  • 038 303 10 70
  • info@mixcom.nl
  • https://mixcom.nl