• Home
  • Nieuws
    • Dagnieuws
    • Wetenschappelijk nieuws
  • Wat heb ik?
    • Overzicht van ziektebeelden
    • Medisch nieuws
    • Leefstijl en gezondheid
      • Voeding
      • Bewegen
      • BMI Meter
      • Slaap
      • Vrije tijd en werk
      • Huis
      • Relatie en kinderen
      • Alcohol
      • Stress
      • Seks en soa’s
      • Eetstoornissen
      • Roken
      • Drugs
  • Symptoomchecks
  • Bijsluiters
    • Medicijnen
      • In het medicijnkastje
      • Medicijnen uit de apotheek
      • Gebruik en bijwerkingen
      • Medicijnen en kinderen
      • Medicijnen op reis
    • Alle bijsluiters op een rij
  • Naar de huisarts
    • Naar de huisarts
    • Checklist
    • Meest gestelde vragen in de huisartsenpraktijk
    • Doorverwijzing naar de specialist
  • Op reis
    • Vaccinaties
    • Checklist voor op reis
    • Medicijnen op reis
  • dec
    23
    2001

    Nieuw megaziekenhuis in Almere gepland

    Het Amsterdamse Slotervaartziekenhuis gaat verhuizen naar de Flevopolder. Daar zal in samenwerking met het Almeerse Flevoziekenhuis een megaziekenhuis gebouwd worden, met een capaciteit van zo’n 1.200 bedden.

    Het neiuwe ziekenhuis moet ervoor zorgen dat Almere ook in de toekomst voorzien is van voldoende ziekenhuisbedden. De stad groeit stormachtig, en het bestaande Flevoziekenhuis is niet in staat om de groei bij te houden.

    Het nieuwe ziekenhuis zal vooral meer specialistische zorg gaan bieden, zoals het Slotervaartziekenhuis nu ook al doet. Daarbij zal de nadruk wel meer op jonge patiënten komen te liggen dan nu het geval is, omdat Almere nu eenmaal een jonge stad is.

    Het Slotervaartziekenhuis kan in zijn huidige vorm niet blijven bestaan wegens grote financiële problemen. Eerst wilde het ziekenhuis afslanken, maar met een grote groei kunnen de problemen volgens deskundigen ook worden opgelost.

    (Bron: ANP)

    exed-admin (690) (0)
    Categorieën
    • Dagnieuws
    • Nieuws

    Over de schrijver

    exed-admin
← ‘Werkgever stelt sollicitant te veel vragen over gezondheid’
Adoptiekinderen blijken vaak niet ingeënt →
Zoek op symptoom of ziekte
Disclaimer

De informatie die op deze website staat, komt uit 2017.

Bijsluiters

cbg-meb-logo

De bijsluiters zijn afkomstig van de Geneesmiddeleninformatiebank van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). Het CBG beoordeelt en bewaakt de werkzaamheid, risico's en kwaliteit van geneesmiddelen voor mens en dier. Ook beoordeelt het CBG de veiligheid van nieuwe voedingsmiddelen voor de mens. Het CBG is een zelfstandig bestuursorgaan dat onder de Rijksoverheid valt en onafhankelijk beslist over de toelating en bewaking van geneesmiddelen voor de mens. Zie ook: www.cbg-meb.nl.

App: Diagnosehulp

schermafbeelding-2016-10-19-om-09-18-13De Diagnosehulp bevat interactieve vragenlijsten voor 263 ziektes. Door het invullen van een vragenlijst kunt u controleren of de symptomen van een bepaalde aandoening voor u van toepassing zijn. Per lijst zijn er gemiddeld 10 vragen. De Diagnosehulp is alleen beschikbaar als app voor iPhone en iPad. Download de diagnosehulp. Binnenkort is ook de Android-versie (voor o.a. Samsung) beschikbaar.

Richtlijnen CGR

CGR Logo

De informatie op deze website voldoet aan de nieuwe richtlijnen van het CGR voor medische informatie op internet. Tevens wordt voldaan aan de Code Publieksreclame (2015) voor geneesmiddelen van de Reclame Code Commissie.

Disclaimer

De informatie die op deze website staat, komt uit 2017.

  • Disclaimer
  • Privacystatement
  • Sponsoren
Contactgegevens
MixCom Publish
  • Branderweg 5A, 8042 PD Zwolle
  • 038 303 10 70
  • info@mixcom.nl
  • https://mixcom.nl